Jautājumi

Snapshots aptaujās var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 74 gadiem. Aptaujās nedrīkst piedalīties mediju aģentūru, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūru darbinieki un citi šo nozaru pārstāvji, masu medijos strādājošie, kā arī pētījumu kompāniju darbinieki.
Snapshots veic regulāru jaunu aptaujas dalībnieku piesaisti, uzrunājot potenciālos respondentus gan telefoniski, gan interneta vidē. Ja esat saņēmis uzaicinājumu, par pastāvīgu Snapshots aptauju dalībnieku varat kļūt, pilnībā aizpildot pamata demogrāfisko informāciju par sevi respondenta reģistrācijas anketā.
Jūsu sniegtā informācija nosaka to, kādas aptaujas anketas Jūs saņemsiet. Šī informācija tiek izmantota mērķa grupu noteikšanai. Ir ļoti svarīgi, lai Jūs sniegtu precīzu informāciju par sevi, jo tas ļaus Jums biežāk piedalīties aptaujās par sev interesējošām tēmām un pretendēt uz motivācijas balvām, bet mums – nodrošināt veiksmīgu pētījumu norisi.
Snapshots apzinās atbildību, kuru uzņemas, uzturot informāciju par aptauju dalībniekiem. Jūsu sniegtās atbildes vienmēr tiek analizētas, respektējot katra atsevišķā respondenta anonimitāti. Pētījuma pasūtītājiem datus nododam tikai apkopotā veidā, izslēdzot jebkādu iespēju atbildes identificēt ar konkrētu cilvēku. Tāpat Snapshots garantē Jūsu personas datu neizpaušanu trešajām personām, kā arī to neizmantošanu jebkādiem citiem mērķiem, kā vien iegūto aptaujas datu analīzei.
Ikreiz, kad aptaujā tiks iekļauti Jums adresēti jautājumi, Jūs savā e-pastā saņemsiet uzaicinājumu piedalīties jaunā aptaujā.
Dalība jebkurā Snapshots aptaujā ir pilnībā brīvprātīga. Neaizpildot aptauju, Jūs zaudējat iespēju saņemt punktus.
Līdzdalību aptaujās iespējams pārtraukt, savā respondenta profilā apstiprinot atteikumu piedalīties turpmākās aptaujās. Pārtraucot dalību Snapshots aptaujās, iepriekš uzkrātie un balvās neizņemtie punkti tiks dzēsti.
Snapshots aptauju panelis ir izveidots tā, lai uz aptaujas jautājumiem ērti varētu atbildēt gan ar datora, gan mobilo ierīču – viedtālruņa un planšetdatora – starpniecību, izmantojot sev ērtāko interneta pārlūkprogrammu.
Ja ilgāku laiku nesaņemat paziņojumus par aptaujām, tam var būt vairāki iemesli: 1) Jūs neesat pilnībā aizpildījis reģistrācijas anketu un apstiprinājis tajā sniegto informāciju; 2) Jums ir atteikta dalība Snapshots aptaujās; 3) Jūs neatbilstat pētījumu mērķa grupai; 4) paziņojumi Jūsu e-pasta tehnisko uzstādījumu dēļ nonāk nevis iesūtnē, bet citā e-pastu sarakstā (piem., pie sociālo tīklu paziņojumiem utml.). Cēloņu precizēšanai aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu: snapshots@snapshots.lv.
Lai atjaunotu paroli, Jums jānospiež saite “Aizmirsi paroli?”, kas atrodas zem e-pasta un paroles ievades laukiem. Pēc šīs darbības veikšanas Jūs savā e-pastā saņemsiet saiti, pēc kuras atvēršanas varēsiet no jauna definēt savu Snapshots lietotāja paroli.
Snapshots lietotājvārdu (e-pastu) iespējams nomainīt respondenta lietotāja profila sadaļā “Mans profils” nospiežot saiti “Labot profila datus”. Pēc izmaiņu veikšanas, noteikti apstipriniet tās, nospiežot pogu “Saglabāt”.
Pāreja uz nākamo jautājumu nedarbojas, ja neesat līdz galam ievērojis jautājuma aizpildīšanas instrukciju (piem., noskatījies līdz galam pievienoto video, sniedzis atbildi katrā tabulas rindā utml.). Ja jautājuma aizpildes nosacījumi ievēroti, bet pāreja tomēr nestrādā, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz: snapshots@snapshots.lv.