Par mums

Snapshots ir interneta aptauju panelis, kas Latvijā darbojas kopš 2002. gada. Tā pakalpojumi ir pieejami visās trīs Baltijas valstīs un Eiropā, sniedzot uzņēmumiem vienotu izpētes platformu nozīmīgu lēmumu pieņemšanai starptautiskos tirgos.

Snapshots ir rīks, kas piemērots biznesa profesionāļiem, kuri vēlas iegūt reprezentatīvu informāciju par Latvijas interneta lietotāju noskaņojumu, viedokli, attieksmēm, kā arī patēriņa uzvedību un paradumiem. Snapshots ir lielisks atbalsts dinamiskajā tirgus situācijā, jo aptaujas notiek katru nedēļu, nodrošinot iespēju ātri gūt datos bāzētas atziņas racionālu lēmumu pieņemšanai uzņēmējdarbības un reklāmas jomā.

Snapshots aptaujas ir mūsdienīgas, respondentiem draudzīgas un aizraujošas – jautājumu un atbilžu vizualizācija, kā arī spēles elementi jautājumu formulējumā stimulē respondentu iztēli un sniedz patīkamu pieredzi anketas aizpildīšanā. Snapshots aptauju vide ir īpaši pielāgota patērētāju mūsdienu tehnoloģiju lietošanas paradumiem, sniedzot iespēju tās aizpildīt gan no datoriem, gan mobilajām ierīcēm.

Misija, vīzija, vērtības

Mūsu misija ir sniegt kvalitatīvu, uz klientu biznesa problēmu risinājumu orientētu pakalpojumu.  Pilnveidot savu darbību, lai tā atbilstu pašreizējām un nākotnes patērētāju vajadzībām. Būt stabilam un uzticamam sadarbības partnerim.

Mūsu vīzija ir ieņemt nozīmīgu lomu interneta izpētes jomā Baltijas valstīs un Eiropā.

Mūsu vērtība ir operatīvs, augstas kvalitātes serviss, nodrošinot uz biznesa rezultātiem orientētu izpētes pakalpojumu un rekomendācijas. Jūsu ieguvums – kvalitatīvs pakalpojums par konkurētspējīgām cenām.